#2020-08-07 04:48:42 

ochroniarz

Użytkownik

Wiadomo, przeciętny Kowalski raczej za kołnierz nie wylewa. Okazyjne piwko w pubie czy drink nie dziwi nikogo. Zastanawiam się jak to jest z naszymi sąsiadami. Czy gustują tak jak Polacy w piwie czy bardziej wytrawnych alkoholach? Jakie są wasze spostrzeżenia?
#2020-08-07 06:21:16 

Zoltan2

Użytkownik

Mi najbardziej imponują Niemcy i ich Oktoberfest. Swego czasu byłem na takiej imprezie i byłem pod wrażeniem kultury picia i panującej atmosfery. Warto jednak wiedzieć, że Niemcy piją nie tylko piwo. Drugim, pod względem popularności napojem alkoholowym jest tam wino.
#2020-08-07 08:30:41 

Zachariasz

Użytkownik

Jeśli chodzi o piwoszy to żaden europejski kraj nie kojarzy się tak jednoznacznie z piwem, jak właśnie Czechy. Jego produkcja i picie wpisane są po prostu w czeską tradycję i kulturę.
#2020-08-07 09:04:41 

Bartolini

Użytkownik

Cóż, co kraj to obyczaj… Myślę, że żaden z naszych sąsiadów nie pogardziłby dobrej jakości whisky https://whiskyembassy.pl/kategoria-produktu/whisky/ . Na szczególną uwagę zasługują te zbożowe. Whisky to jeden z luksusowych napojów, który występuje w wielu różnych odmianach. Producenci dbają nie tylko o walory smakowe, ale także efektowną oprawę napojów, czego dowodem są atrakcyjne butelki.
#2020-08-07 12:02:56 

Mistral

Użytkownik

Markowa whisky to super sprawa…Ostatnio dostałem taką na prezent urodzinowy… Smakowała bosko…
DODAJ ODPOWIEDŹ
Copyright 2015